| EdyAlecs a întrebat:

Buna seara TPU! Site-ul GrandGSM este de incredere? Ati comandat dupa el? As dori sa imi comand un telefon deoarece are un pret foarte bun si as vrea sa stiu daca sunt seriosi, iti aduc telefonul sigilat, mai pe scurt nu dau teapa. Aveti link si aici de la site http://grandgsm.ro/

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna, Edy,

Pentru a te asigura ca un site de cumparaturi este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa magazinului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.