| MariaAnastasia0202 a întrebat:

Buna seara|! Va rog frumos, ajutati-ma cu un raspuns pentru aplicatia WhatApp. Cum pot recupera un apel (o convorbire), l-am sters din greseala. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai poti. Era doar un apel. Ce sa mai vezi la el? Poate ora cand a fost apelul.

| Ronnix a răspuns:

Ce e sters, ramane sters. Din pacate, nu poti recupera nimic.

| Ora de net a răspuns:

Buna!

Daca este vorba despre un apel, acesta nu mai poate fi recuperat. Daca este vorba insa de o conversatie scrisa, atunci aceasta este inca disponibila si vizibila persoanei cu care ai vorbit.