| Iuuuulianaaaaa a întrebat:

Acum câteva minute m-am jucat My Talking Angela. Când am intrat în joc îmi arată ceva cum că îmi citește notificarile și mă vede. Eu joc de 4 zile și sunt la nivelul 11. Credeți că e adevărat? Ar trebui să îl dezinstalez? Mi-e foarte frica.

Răspuns Câştigător
| Andreea213 a răspuns:

Eu stiam ca Talking Angela are camere, nu My talking Angela. Si eu am avut jocul, stai linistita, nu se intampla nimic.

5 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Morrrrr laughing))
Keep calm laughing sunt doar zvonuri proaste

| DenIsAndr a răspuns:

Daca ai un telefon de generatie mai noua ar trebui sa detecteze si sa te intrebe daca aplicatia respectiva are voie sa foloseasca camera.

| Ora de net a răspuns:

Buna Iuliana,

Jocul cere acces la microfonul si camera ta - daca ai acordat aceste drepturi, exista posibilitatea ca anumite informatii sa fie inregistrate si stocate.

| Xcsjsjwbwkwid a răspuns:

Stai liniștită nu se intămpla nimic si eu am jucat. Talking Angela e periculoasă nu My talking Angela

| aumih16 a răspuns:

E mai mult de fete! asta! dar sunt cred ca si baieti care il joaca! oricum pentru baieti mai potrivit ar fi! nu my talking angela! ci my talking tom! etc!