| Goddessss a întrebat:

Bună TPU!
Acuma 5 minute mi-a apărut ceva notificare ca cartela mea sim poate fi afectata de nu știu ce virus. Asa de tare m-am speriat încât mi-am șters contul acela de gmail. Oare ce naiba putea fi?
Nu știu sa fi intrat pe ceva suspect.
Acuma cand ma duc la telefon, la securitate, zice ca nu sunt viruși?
Ce naiba putea fi?

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ai accesat un site și ai dat peste o reclama de genul ce ai spus tu. Și ți-a rămas cumva notificările pornite de la acel site și de asta ai văzut asta. Ți-ai șters contul degeaba pentru ca nu era nimic grav.

| Goddessss explică (pentru Sofer):

Doamne sa vezi ce m-am speriat. Mi o urcat pulsul de la inima direct la cap.
?
Oricum contul acela nu era important. Fac altul