| BeSmart17 a întrebat:

Am aceasta aplicatie musically din 2015 si am doar 1100 fani si mai multa lume m.a laudat ca ii plac musicallurile meledar am doar cateva likeuri.ma enerveaza andra gogan ca e pe locu 1 doar pentru ca dubleaza la disney si are canal de vlog! am tot incercat pe unele siteuri sa fac fani si likeuri dar au virusi! cine imi spune o aplicatie foarte SIGURA, PRIMESTE FUNDA PE LOC!

6 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Situația ta e similară cu a fetelor care folosesc generatoare de like-uri pe Facebook de dragul de a avea cât mai multe. La ce îți folosesc alea? Mai bine mai puține, dar să știi că sunt de la persoane care chiar te urmăresc și cărora le place ce faci.

| BeSmart17 explică (pentru anamariarot):

Eu v.am intrebat ce aplicatii sigure stiti! nu sfaturi!

| anamariarot a răspuns (pentru BeSmart17):

Și dacă eu îți zic că aplicația X e sigură, ai certitudinea că am dreptate și că nu e plină de viruși?

| deeeaqq a răspuns:

Lasă, dacă vin și eu pe Musicaly n-o să mai fie Gogan pe locul 1.

| Desireღ a răspuns (pentru deeeaqq):

Fiecare cu treaba lui.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Inainte de a te intreba cum poti obtine mai multi urmaritori, credem ca e bine sa iti raspunzi la o serie de intrebari precum: De ce iti doresti sa ai mai multi urmaritori? Ce scop iti doresti sa aiba pagina ta? Ce iti doresti sa oferi urmaritorilor tai in materie de continut? Ce iti doresti sa faca urmaritorii tai pe acea pagina? Daca este vorba despre o pagina personala, esti dispus sa iti asumi ca te vei expune public, fapt ce poate duce la anumite probleme (hartuire, furt de date personale etc.)?

In functie de aria ta de interes, poti construi in mod organic o comunitate in jurul paginii tale daca oferi utilizatorilor continut original, de calitate, care este de interes pentru ei.

Mult succes!