| andreeaioana1515 a întrebat:

Buna TPU!
Am dat o comanda pe notino in valoare de 61 lei, pe care am achitat-o cu cardul. Problema este că atunci când am acceptat tranzacția, am dat pe butonul înapoi și am fost din nou trimisa pe pagina unde să îmi bag datele de card. Și mi s-a părut ciudat, pentru că avusesem impresia că am reușit să achit. Am așteptat un mail, ceva, și nimic. Am reintrodus datele cardului, am acceptat tranzacția, iar apoi apare și mailul.
Concret, nu știu ce suma aveam pe card, dar îmi e foarte teama că am achitat de 2 ori aceeași comanda. Cum sa procedez? Oare îmi apare in aplicație daca a plecat de 2 ori aceeași sumă pentru o comanda?

1 răspuns:
| Mihai0101 a răspuns:

Ar trebui sa apara pe mail daca aveti doua comenzi verificati email!