| Usgs a întrebat:

am intrat pe omegle si mi-a zis unu ca imi stie locatia si ca mi-a facut poza la fata. Credeti ca poate sa imi afle locatia cu o aplicatie? Ca asa zicea.Imi zicea ca stau in Arad dar nu stau in Arad

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Spune-i sa-ti trimita poza facuta despre tine.winking
Nu va fi in stare. big grin

| Catrice a răspuns:

De ce ma dai de gol ma laughing

| gabicoo a răspuns:

Băi tu ai început să vorbești cu oglinda?

| gabicoo a răspuns:

Stai că abia acum m-am prins! Stai în Fierbinți târg? Nu? Dorele tu ești?

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

E și Giani Orlando pe acolol

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Si-a batut joc de tine, nu e logic? daca iti stia locatia ti-o spunea exact.

| Bariel a răspuns:

Da, exista aplicatia wireshark care iti detecteaza ip ul, dar nu iti poate afla locatia exacta. Se afla de fapt locatia provideului de internet, a spus ca esti din Arad si tu poate locuiesti intr o localitate sau sat din Arad sau langa Arad. Sunt multi youtuberi din afara care fac chestia asta ex: Plug
In Romania nu prea face nimeni, dar e amuzant sa le faci fetelor happy

| floreadan a răspuns:

Cel mai probabil te-a mintit, nu are de unde sa stie.

| Hehdhdjeheh a răspuns:

Nu are cum sa faca asta plus ca nu are ce sa iti faca. Oricum iti trebuie id si faca vrei poti sa ii dai restart la el dacă ești chiar asa îngrijorat. Dar stai linistit chiar e imposibil.

| Usgs explică:

Era unu cu o masca