| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am vizionat pe un site cu niste desene vechi. Dar azi incerc de pe acelasi site sa accesez un episod si nu merge. Adica dau click si apoi imi apare o chestie in care trebuie sa verific daca nu sunt un robot. In fine, trec de chestia aia, imi apare o reclama dar apoi episodul nu merge. Adica dau click pe ea si nu se deschide videoclipul. Vreau ajutor.

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Cu browserul Opera merge excelent. La Chrome si la mine se blocheaza dupa primul episod.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut Denis,

Ai putea sa lasi linkul aici? Sa vedem daca ne merge si noua si apoi putem sa ne dam cu parerea si sa te ajutam happy

| Adrian5575 a răspuns (pentru random1620):

Mie imi merge.

| DoarBogdan a răspuns (pentru random1620):

Sa-nceapa aventura, ce desen frumos happy

Mie imi merge. Ai putea sa inceri sa:
- schimbi browserul de internet;
- sa opresi ad-blocker-ul (daca ai) sau sa il activezi (daca nu);
- sa schimbi sursa.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știi ce? Vizionează-l de pe un alt browser! Dacă ai folosit Mozilla, acum trebuie să il vizionezi pe Crome. Si ai să vezi că reușești!
Fiindcă unele siteuri piratate blochează accesul, cand e vorba de a doua deschidere spre vizionarea aceluiași film/serial. Mi s-a-ntâmplat și mie. happy

| NotNamed a răspuns:

La mine merge. Oricum folosesc opera browser si nu.mi apar reclame. Doar o redirectare la început dar cu un back buton rapid nici nu o simti.

| Mirel4412 a răspuns:

Ia-ti o extensie la browser care sa te ajute sa scapi de reclame, ad-block

| Adrian5575 a răspuns:

Incearca sa vezi daca videoclipul pe care l-ai vazut ieri mai merge. Daca cel de ieri merge, iar cel la care vrei sa te uiti acum nu merge, inseamna ca a fost sters de pe site.

| random1620 a răspuns (pentru Adrian5575):

Ieri m-am uitat la mai multe episoade si majoritatea au mers. Dar azi nici macar unul nu merge. Si cred ca daca ar fi fost sterse ar fi aparut mesajul ala cu videoclipul a fost eliminat de utilizator sau a fost dat jos in urma unor reclamatii in privind copyright-ul sau ceva de genul.