| ShAwDoRneYTheReal a întrebat:

Am o problema, am intrat din greseala pe un site ciudat nox selling. E cumva de pe deep web sau trebuie sa imi fac griji?

Răspuns Câştigător
| XtremeCapitain a răspuns:

Stai lin frate că e de încredere... nu ai cum sa ibtri pe deep web fara onion

5 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Pentru a intra în dark web sunt necesare niște aplicații specifice - dacă ai accesat un simplu site, nu ai de ce să îți faci griji.

| XtremeCapitain a răspuns:

Mai important, cum ai intrat pe el?

| ShAwDoRneYTheReal explică (pentru XtremeCapitain):

Programul ala NOX care sa joci jocuri de pe tel pe pc si am cautat nox.com si am intrat pe site-ul ala