| Mihai1538 a întrebat:

Am și eu o întrebare, dacă ești din Germania și comanzi de pe Amazon.de cât costă transportul sau dacă există ceva taxe? Mulțumesc, O zi frumoasa va doresc.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Lângă fiecare comandă pe care o faci este o rubrică unde scrie cât constă transportul, care se adaugă la factura ta.

3 răspunsuri:
| DiXy452 a răspuns:

Exact,sa iti zic nu stiu cat este taxa, dar da se aplica taxa internationala. Dar pe site-ul lor am gasit:
https://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=202075890
Funda?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Eu cred ca-ti spune la fiecare comanda cat este taxa, inainte de a achita si de a incheia comanda... trebuie doar sa vrei sa citesti ce scrie acolo.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Sfatul nostru este să citești cu atenție informațiile de pe Amazon.de despre livrare - https://www.amazon.de/gp/help/customer/display.html/ref=hp_dndlpen_iden/? nodeId=201708680 Atunci când comanzi obiecte cu livrare, de multe ori este menționat în coșul de cumpărături costul transportului.