| Marius77889 a întrebat:

Buna TPU, am un Samsung s9, si pe whatsapp, am pe cineva pe care nu vreau sa primesc notificări, si nici sa imi apară acolo in chat, am folosit metoda de arhivare dar imi apare acolo sus deasupra primului chat si ma deranjează, se poate sa fac cumva in afara de a-l bloca? Va rog dau funda

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dai block și gata dacă nu vrei sa vorbești

| denisTiky a răspuns:

Intri pe conversatia cu persoana respectiva si dai acolo in dreapta sus la meniu(acele 3 punctulete) si dupa vei gasi acolo "Notificari fara sunet" si pornesti aia si n ar mai trebui sa primesti nici un fel de notificare de la persoana aia.
Sau daca nici asta nu functioneaza, opresti notificarile whatsapp ului din setarile telefonului, doar ca asa nu vei mai primi notificari de la nimeni.

| TomJerryTom a răspuns:

Instalează WhatsApp modificat cu funcții premium.
https://gbapps.net/gbwhatsapp-apk/

| arick111 a răspuns:

Yes, besides blocking the contact, you can mute the notifications from that person's chat by long-pressing on the chat, selecting "Mute notifications," and choosing the duration of the mute. Additionally, you can hide the chat from the main screen by long-pressing on it, selecting "Hide," and confirming. The chat will still be accessible through the Archived chats folder.

| saim123 a răspuns:

Great apps.