| joghu22 a întrebat:

Azi m-a sunat cineva de 2 ori și când am sunat înapoi a zis ca nu a sunat el.
Este posibil sa fi sunat cineva prin numărul lui și eu sunând sa îmi urmărească telefonul adică locația? Se poate fără acordul meu?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Filip_1998 a răspuns:

Da și mâine o să ate trezești în ficatul lui "cineva" asta in cutie la ușă.
Nu e ca si cum nu se fac apeluri întâmplătoare ori oamenii ar spune mereu adevărul...

| joghu22 explică (pentru Alexandru_Filip_1998):

A deci nu se poate, nu?

| Catrice a răspuns (pentru joghu22):

Nu.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Schimbă ti numarul

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu am patit ca am sunat pe cineva si mi-a raspuns altcineva, cu alt numar. Si nu a fost greseala, deoarece persoana respectiva era in agenda mea de telefon. Daca greseam sunam o alta peroana cunoscuta.
Am intrebat si eu pe specialisti de ce se intampla. Se poate forma un alt numar atunci cand numarul apelat este apelat de mai multe ori, dar este ocupat.

| Alexandru_Filip_1998 a răspuns:

Salut de obicei cand esti apelat dintr-o tara straina(de o cartela straina) uneori apare un nr de Romania care poate apartine unei persoane.