| anonim_4396 a întrebat:

cum fac sa dezactivez comentariile sa nu mai poata nimeni sa adauge comentariu la nicio poza pe care o postez pe Facebook?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In dreptul acelei postarii, in coltul din dreapta, exista un buton cu sageata in jos, care-ti deschide un meniu.
Selecteaza din meniu: "inchide comentariile"

| Andreeush a răspuns:

Caută la setări.

| victor16R a răspuns:

Salut incearca sa iti pui pozele private si nu publice ca sa nu mai comente nimeni inainte de a posta jos sa fie public privat sau anumiti prieteni! Sper sa te ajute. Funda?