| cogalniceanuioan a întrebat:

Cum fac sa nu mai imi vada like-urile de la fotografia de coperta persoanele pe care nu le am la prieteni pe facebook? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

Nu poti. Fotografia de coperta e publica, nu ai cum sa schimbi.

| eckblume a răspuns:

Nu se poate schimba audienta acolo. Fotografia de coperta va fi publica.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Fotografia de coperta este publica, nu poti schimba aceasta setare.

Te sfatuim sa nu folosesti ca fotografie de coperta o poza foarte personala.