| tonyc7 a întrebat:

Buna, TPU. Daca pe Facebook apar in lista de Urmaritori ai unei persoane (si nu in lista ei de Prieteni), acea persoana poate sa imi mai vada mesajele pe care i le trimit in mesagerie (chat-ul privat)? Sau trebuie neaparat sa fiu inclus in lista ei de Prieteni ca sa imi poata vedea mesajele?

9 răspunsuri:
| pisica90 a răspuns:

Iti poate vedea mesajele fara probleme

| tonyc7 explică (pentru pisica90):

Si atunci de ce nu apare umpluta bifa aia din dreptul mesajului meu (semn ca mi-a fost vazut mesajul)?

| pisica90 a răspuns (pentru tonyc7):

Aia poate fi si eroare, dar mesajul in sine este trimis, asa pățesc si eu de cele mai multe ori

| tonyc7 explică (pentru pisica90):

Deci il vede cu siguranta, chiar daca nu sunt in lista ei de Prieteni si chiar daca nu apare semnul confirmarii ca a fost citit mesajul?

| pisica90 a răspuns (pentru tonyc7):

Da!

| tonyc7 explică (pentru pisica90):

OK, daca tu zici... Cu toate ca din moment ce nu imi raspunde, tot inclin sa cred ca nu.

| pisica90 a răspuns (pentru tonyc7):

Poate doar nu este activ, nu iti face griji

| tonyc7 explică (pentru pisica90):

Nu este activa o ora, doua, trei... Dar cand nu da niciun semn nici dupa o zi, doua zile, deja apar semne de intrebare! Deasta am si intrat aici sa pun intrebarea, ca sa ma lamuresc.

| pisica90 a răspuns (pentru tonyc7):

Uite,iti dau cateva sfaturi, ori dai actualizare la messenger, ori in dezinstalezi si îl instalezi apoi