| joghu22 a întrebat:

De ce primesc mesaje pe whatssap de la numere străine gen India? Și de unde au nr meu?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai lasat nr de telefon pe vreun site?

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil numărul tău a fost împărtășit de cineva unor străini sau a fost preluat odată cu lista cuiva de contacte. Sfatul nostru este să blochezi acele mesaje și să nu accesezi conținutul pe care îl trimit - acesta ar putea conține malware care îți afectează telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesaje primesti pentru ca aia is hoti.

Numarul ti-l au din bulan, l-au nimerit.
Pe mine m-a sunat odata cineva din Belarus. N-am raspuns.

| Treachery a răspuns:

Grupuri

| NoahKaan a răspuns:

Am patit sa ma si sune. Sunt trolleri sau de aia care fura. In caz ca te suna sa nu le raspunzi pentru ca iti fura multi bani pe apelul telefonic

| MihaiRuse69 a răspuns:

Pai in India sunt putine femei si nu au barbatii destule si vor astia sa le fure pe ale noastre