| crazzylol a întrebat:

De ieri seara am o problema cu Facebook messenger, cand intru pe contul meu, imi arata ca se incarca si nu imi apar conversatiile, dar daca intru pa alt cont imediat apar conversatiile... l am dezinstalat si reinstalat de 3 ori am reaprins telefonul de 4 ori si tot nu merge... Vreo idee cu ce as putea sa ii fac? Sau ce s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Exista posibilitatea ca aceasta sa fie o eroare a aplicatiei. Mergi in Google Play/Apple Store si asigura-te ca ai instalata ultima versiune.

Daca acest lucru nu functioneaza, raporteaza problema aici https://www.facebook.com/help/186570224871049

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ceva virus. Poate ar trebui sa intri pe Facebook de pe laptop sau tableta sa vezi daca merge.

| crazzylol explică (pentru anonim_4396):

Pe laptop merge... numai pe contul meu nu merge, cand asociez alt cont imi apar convesatiile

| Serban_Silviu_1994 a răspuns:

O eroare facebook.Si mie mi s-a intamplat. Cere ajutor de la facebook.https://ro-ro.facebook.com/help/?ref=pf

| AndreeeeaCRM a răspuns:

Si mie in momentul asta imi apare la fel, am facut exact ca tine dar nimic! straight face