| Calomfirescu_Vlad_1970 a întrebat:

Incerc sa gasesc linkul de la situl creepypasta care poate fi accesat doar folosind deepweb. Puteti sa imi dati va rog linkul? Multumesc

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

Din darknet nu? deep web e mare, la ce regiune te referi? - "care poate fi accesat doar folosind deepweb" - ce browserul tor? mai nou merge si cu chrome daca pui la final .onion.link. Nu cred ca iti va da cineva linkul. De cand face curatenie FBI in darknet nu cred ca mai intra cineva acolo. Nu de alta da...

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Termenul "deep web" sau "darknet" se refera la continutul de pe Internet care nu este indexat de motoarele mari de cautare, adica nu se poate gasi la o simpla cautare Google.

Un clip care explica ce inseamna acest lucru gasesti aici https://www.youtube.com/watch?v=_UOK7aRmUtw