| FloRinul420 a întrebat:

Buna TpU! Ma numesc Alex si azi am vazut ca mi-a fost spart contul de Instagram. Am incercat sa schimb parola si sa deconectez userii activi. Am deconectat un user din undeva din Africa dar de fiecare data cand dau unfollow la persoanele care mi-au aparut in lista de urmarire tot revin. De la 420 de following am ajuns la 160. De la 160 la 49(numarul real care ar trebui sa fie). Iar de la 49 iar la 160. De la 160 la 170. Ma poate ajuta cineva sa imi recuperez contul din Instagram de tot? Sper totusi ca am ales bine categoria. Am pornit 2 factor autentification dar nu stiu daca va merge. Dau funda.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate noi nu te putem ajuta, dar poti primi ajutor doar de la Administratia Instagramului!

| Anyo1988 a răspuns:

In primul rand poti incerca sa te uiti la setarile contului de Instagram pentru ca este foarte posibil ca cineva sa fii umblat la setari si sa fii adaugat contul lui de email acolo astfel ca atunci cand tu dai " recuperare cont " si schimbi parola primeste si el mail si apoi iti poate intra din nou pe cont deci mare atentie happy succes

| FloRinul420 explică (pentru Anyo1988):

Din pacate e doar emailul meu. Am uitat sa mentionez ca fratele meu a vrut sa si instaleze nu stiu ce hack pentru GTA si in loc de hack a pus ceva trojan. Pana acum 2 zile nu mi-am dat seama. Am schimbat si parola la email si m-am asigurat ca laptopul nu mai are trojan ul pe el. Mersi totusi de ajutor!

| Anyo1988 a răspuns (pentru FloRinul420):

Aha nasol in cazul asta nu stiu ce sa zic, mult succes