| 234gehjejje a întrebat:

Buna TPU.
Mi-am făcut un cont de Instagram acum vreo 2 ani, nu am fff multe fllw-uri, dar as vrea să-l recuperez.
Când întru ca să mi-l recuperez, știu sa pun parola și numele de utilizator(pe care l-am găsit din etichetarile prietenilor de pe noul cont), dar nu mai știu adresa de e-mail.
Sunt ferm convinsa ca e adresa pe care o am acum, dar zice ca "adresa de e-mail este inexistenta. Când dau nr de tel, ca să-mi dea codul pentru verificare, am stat 30 de min și nu mi l-a mai dat.
Oare a fost spart?
Dacă da, cum îl pot recupera?
*scuze categoria, asta-i prima mea întrebare pe TPU

1 răspuns:
| Ambrose_Ana_1998 a răspuns:

Bună! Mi s-a întâmplat! Însă încearcă sa resetezi adresa. Nu știu sa iti zic prea multe, fiindcă mie mi-a resetat adresa un prieten?