| Alinnnnnnnnnnn a întrebat:

Buna TPU!
Mi-am verificat jurnalul de activitati pe Facebook si tot imi apare ca am dat un comentariu la un link postat de,, Anonymous User'', ideea este ca nu stiu despre ce link e vorba, ce pot face in cazul acesta?

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Poti da o poza? acolo nu apare ceva link sau ceva, unde sa intri

| Alinnnnnnnnnnn explică (pentru cfrtobias):

Nu, efectiv nu ma lasa sa intru pe nimic, imi scrie doar ca am dat un comentariu la un link, dar eu habar nu am despre ce comentariu e vorba laughing

| cfrtobias a răspuns (pentru Alinnnnnnnnnnn):

Poate ai virusi si tu nu stii, scaneaza pc