| tonyc7 a întrebat:

Buna, TPU. Nu inteleg o chestie. De ce la unele poze pe care le postez pe Instagram primesc aprecieri si din partea unor persoane care nu sunt in lista mea de urmaritori? Cum le apar acestor persoane straine pozele mele daca nu se afla in lista mea de urmaritori si nici eu nu ma regasesc in lista lor?

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Daca nu ai cont privat, atunci toate retelele de socializare incearca, cu tot dinadinsul sa te socializeze, chiar aleator cu oricine pica

eu am cont de FB numai ca sa vorbesc, cu o singura persoana, si primesc in draci "prieten potential" cu oameni de care nu am auzit in viata mea si nu am nici o legatura

| RaduRobertRO a răspuns:

Fix cum iti apar si tie, aleator. Sau dupa anumiti algoritmi, e mai dificil de povestit.

| Momentan a răspuns:

Din activitatea ta.