| Lixandranumelamisto a întrebat:

Buna TPU! Pot afla daca cineva a facut cont pentru pariuri sportive folosind buletinul meu?

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Cont online? Nu, chiar dacă și-a făcut cont online, nu va putea retrage banii pentru că, contul bancar atașat la contul de pariuri trebuie să fie, practic, tot pe numele tău ca să poată face retrageri și depuneri. Degeaba își creează cont folosind identitatea ta, nu va putea face retragerile dacă n-are contul tău bancar atașat la contul de pariuri. Numele tău complet trebuie să se regăsească atât în contul de pariuri, cât și pe buletin, cât și în contul bancar ca să poți jongla cu banii.
Dacă e pariu fizic, tot nu va putea depune sau retrage pentru că nu corespund fețele (cea de pe buletin cu cea a tipului) laughing

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă a făcut cont, nu poate scoate banii fără buletinul tău.

| CIaudiu a răspuns:

Te duci la agentia respectiva si le spui sa verifice ca ai tu putina paranoia.