| CosminBoss22 a întrebat:

Bună TPU,(scuze pentru categorie)de catva timp am inceput sa folosesc hack pe roblox si chiar daca ma ajuta ma simt putin prost pentru asta ca nu e corect dar am o intrebare, daca folosesc hack pe roblox pe langa sansele de ban pe cont, pot ajunge la inchisoare pentru asta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Pfuu, inchisoare e putin spus. Death Row te asteapta. Eu zic sa renunti la hack si sa mergi cat mai repede la biserica, ii spui parintelui ca ai folosit hack-uri si poate poate te iarta Dumnezeu si te fereste de urmari.

6 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Probabil vei primii o amenda de 10000 lei pentru hack-uri in jocuri. Eu zic sa nu mai joci cu coduri, strici experienta de joc altora copii care incearca sa faca un lucru prin munca nu trisand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in Real Racing 3 ( un joc pe Android/iOS), cred că am șantajat jocul cu peste 50. 000 de euro dacă e să iau în calcul la câte mașini am "achiziționat în joc fără să plătesc nici măcar 1 leu, plus VIP pentru fiecare mașină ( peste 230 mașini în total), iar un pachet cu 1050 gold cu achiziție din magazin play costa 499 lei. big grin Eu am făcut achiziție fără să plătesc și nu, nu sunt banat. Chiar dacă am înșelat jocul, tot online am rămas. Pușcărie? Mă faci să râd!

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Nu ajungi la inchisoare dar poate iti iei ban software, si nu te mai poti juca roblox deloc de pe dispozitivul respectiv

| callerofthestorms a răspuns:

Odata am instalat hack-ul asta, nu mai stiu cum se numea. Era ceva parca "Huzani" si cand intrasem pe singleplayer il vazusem pe Herobrine... eu as zice sa nu te mai joci cu codurile jocurilor... nu e bine.,,,,,,

| CosminBoss22 explică:

Pai si hackeri de pe roblox sunt doar banati, eu nu am auzit de inchisoare pentru hack pe roblox...

| Smitdyzx1 a răspuns:

Da, îți dau pe viata inchisoare pentru o asemenea infracțiune grava!