| Vasile2004 a întrebat:

Va rog am nevoie de ajutor. Cineva nu stiu cine mi-a schimbat parola de la Facebook si emailul de recuperare. =broken heart Mai exista vreo sansa sa-l recuperez? Mai am inca nr meu de telefon( nu stiu daca ajuta) Va roog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Sfatul nostru este să încerci să îl recuperezi urmând pașii indicați aici https://www.facebook.com/help/hacked

Pe viitor, te sfătuim să îți securizezi conturile (adresa de email, conturile pe rețelele sociale) setându-ți o întrebare de siguranță, un email alternativ sau numărul de telefon.

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Daca numarul de telefon este inca valid pentru cont il poti recupara la ''Mi-am uitat parola'' si vrei primi un sms, daca nu mai este numarul valid numai poti face nimic.

| Roxxana2001 a răspuns:

Dacă nu ti-a sters si numarul ai putea să-ți recuperezi contul. Dai click pe "mi-am uitat parola " si vei primi un sms