| WolfYTB a întrebat:

Vreau sa imi pun niste Robux pe un joc(banii,, mai speciali" din acel joc)si pentru verificarea umana vrea sa joc Cut The Rope.Trebuie sa trimit : JOC 6528 la numarul 1262.Stie cineva daca acest numar este gratis? Daca nu, cat platesc pe SMS?

Dau FUNDA!
P.S.Nu stiam unde sa pun.

Răspuns Câştigător
| Hyper23 a răspuns:

"Generatoarele" alea de robuxi sunt false, iti iau banii si ramai fara nimic, nu incerca sa faci surveyuri cum e asta cu jocu. Nu mai incerca sa intri pe siteuri de astea, uite un site care iti da robuxi si e 100% real, intri pe pagina de pe telefon si primesti niste questuri pe un joc dat de ei si daca le faci primesti o suma de robuxi https://claimrbx.com

3 răspunsuri:
| Anaaana a răspuns:

Nu face asta. O sa iti pierzi banii

| 94Lucifer94 a răspuns:

Credeam ca doar prin paypal sau cont, ca si eu am bagat de 3 ori. Nu am auzit de sms la nr asta, nu stiu de unde ai informatia, dar cu siguranță nu poti cu sms pe roblox

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te invitam sa privesti cu ochi critici informatiile pe care le citesti sau le vezi pe internet - nu toate acestea sunt reale si multe dintre ele au scopul de a obtine bani (prin vizualizari, plasare de produs etc.) Te sfatuim sa citesti cu atentie informatiile de pe siturile oficiale ale jocurilor.