| David23445 a întrebat:

Bună, trebuie să scriu o lucrare online dar nu știu cum, profesoara nu a explicat cum, a spus că o să ne trimită un link atâta tot, cum pot sa scriu răspunsurile?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Te loghezi in linkul care ti-l trimite si pui acolo raspunsurile, dupa ce citeste intrebarile din acel chestionar.
Daca nu este chestionar, atunci scrii acolo povestea ta, conform cerintelor din link.

| David23445 explică (pentru Violleta2022):

Am înțeles posibil o să fie grila nu știu cum o sa fie dar până la urmă mă descurc eu va mulțumesc

1 răspuns: