| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor
Am o problema cu contul de Instagram, m-am înscris cu numărul de telefon și am intrat la informații cont pentru a îmi pune și emailul dar atunci mi-a apărut " ajuta ne sa ne asiguram că deții acest cont" și îmi trimite un cod de securitate dar eu nu mai am numărul
Când dau la am uitat parola sau ajutor pentru conectare primesc emailul pentru a mă conecta dar tot la număr ajung pentru a introduce codul
Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cateva explicatii pe aici: https://bit.ly/3lR6G1y Vezi daca te ajuta! Sincer? N-am stat sa le citesc. Daca te ajuta sa-ti fie de bine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

I ti faci cont cu numarul care il ai nu cu ce ai avut odata.Cont nou numar de telefon actual.