| Georgianarebeca7 a întrebat:

Vreau cateva idei de nume pe Facebook, pe mine ma cheama Cornea Georgiana.

Răspuns Câştigător
| cristianfasola a răspuns:

Cornea Georgiana cred ca e cea mai bună alegere, sau Georgiana Rebeca

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Georgiana,

Recomandarea noastra este sa iti folosesti numele real pe Facebook - aceasta este o regula pe care Facebook o cere, iar daca nu o respecti exista posibilitatea ca ei sa-ti inchida contul.

Daca vrei sa afli cum sa-i pastrezi contul in siguranta, citeste mai multe informatii aici http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul

| 1Me9 a răspuns:

Eu zic sa iti pui numele pe Facebook doar cu pre-numele tale.De obicei oamenii fac misto de nume (stiu ca am patit) si e si mult mai,, SAFE".Gen daca o sa iti pui si numele, o sa te gaseasca rudele si crede-ma..nu vrei

| jonelx6 a răspuns:

Gigel happy