| piftela69 a întrebat:

Buna ziua! Am comandat un produs de pe site-ul,, Totalparfumuri" si am sunat numarul lor de contact, mi au spus sa dau retur din aplicatia cargus si am platit dus intors 60 de lei doar pe transport.
Trebuia sa primesc 160 de lei dar nu am primit nimic, ce ar trebui sa fac? Pachetul a ajuns la ei dar nu raspunde nimeni la telefon.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Ei trebuiau sa i ti dea tie inapoi 160, tu din ăia 160 ai platit 60 lei? Sau aceia 60 lei au fost alti bani, ca daca ei din ăia 160 lei ti au retras 60 mai ttrebuie sa i ti dea 100 lei inapoi, daca tu ai mai platit inca 60 de lei in plus față de 160 pe care i ai platit cand ai facut comanda, inseamna ca ei te au țepuit si de aceea numai raspunde nimeni la telefon, banii nu îi mai vezi astea sunt firme fantomă de care nu a auzit nimeni, degeaba faci plîngere la Anpc sau politie, ei total parfumuri daca nu au un sediu de firma si un numar de telefon de unde vrei sa i mai i ei, te au păgubit ca au nevoie de bani de Craciun.

| IceRope a răspuns:

Reclamație la ANPC, dacă nu au trimis banii conform politicii lor de retur.