| Florina7890 a întrebat:

am o intrebare : Unde pot vedea jocurile pe care le-am instalat.sa stiti ca am intrat pe folderul jocuri si nu am gasit jocurile pe care le-am instalat.Eu am pe laptop (Wndows Ultimate)

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Jocurile la care nu se schimba destinatia de instalare, se gasesc in partitia cu sistemul de operare (de obicei, in partia C). Ca sa apara in "jocuri", in timpul instalarii jocului se specifica drept folder de destinatie "jocuri". Astfel, l-ai fi gasit unde ai fi dorit tu. Daca nu te pricepi la calculatoare si vrei sa rezolvi o problema, e recomandat sa apelezi la un apropiat din regiune care are cunostinte in acest domeniu.

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Florina,

Jocurile se instaleaza de obicei in partitia C a computerului tau, daca nu alegi tu o alta locatie specifica. Trebuie sa mergi la Start -> Computer -> Local disk C -> Program Files si acolo vei gasi un fisier cu numele jocului.

| Florina7890 explică (pentru dannyel86):

Multumesc