| Raducons a întrebat:

Bună ziua
Am trimis cuiva un mesaj pe Facebook si nu imi apare ca l-ar fi citit desi persoana respectiva era online, se vedea in lista de chat online, ce credeti se poate bloca anumite persoane pe mesenger sau care este explicatia

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori nu l-a vazut ori n-o intereseaza mesajul tau si il ignora.

| Raducons explică (pentru Adry05):

Ai intuit bine Adry, la o fata am trimis mesajul, dar nu a vrut sa raspunda nici la bună ziua.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă un om nu e interesat să lege o conversație, nu răspunde. Dacă l-a citit sau nu, depinde. Sunt și persoane care și-au instalat o extensie " Facebook Unseen", care permite citirea mesajelor fără ca celălalt să afle. În acest fel, opțiunea "mesaj citit" e dezactivată.

| Elena9328 a răspuns:

Mai trimite i odată.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Radu,

Exista posibilitatea ca persoana respectiva, chiar daca e online, sa nu iti citeasca mesajul din diverse motive - nu are timp atunci, nu doreste sa poarte o conversatie etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Poate chiar nu l a citit...O fi intrat sa verifice ceva si o fi iesit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil l-a citit in bara de notificari a telefonului.