| SeverinAlina a întrebat:

As dori sa scriu un regulament intr-un grup secret si nu stiu unde.Va rog frumos ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pe internet (Whatsapp, Twitter, Facebook etc), ca nu va afla nimeni big grin tongue

| HadesSs a răspuns (pentru Bula):

Facebook sigur nu e secret, pe whats up spun ei ca e criptata conversatia, dar cine stie...

| Bula a răspuns (pentru HadesSs):

Si tu ai invatat de la Dr. Google?
N-ai auzit de "ironie"?

| HadesSs a răspuns (pentru Bula):

Eu sunt Dr. Google, tatal fiul si bunicullaughing)

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

S.R.I. ul iti poate oferi cele mai competente indicatii.winking laughing

| Ora de net a răspuns:

Buna, Alina,

Poti folosi orice tip de mesagerie sau un grup secret pe Facebook. Ai grija insa, persoanele care sunt in grup sau in chat-ul comun vor avea acces la acele informatii si le-ar putea copia sau da mai departe daca doresc.