| Vasile_Ion_ a întrebat:

BUNA ZIUA.CAUT PE CINWVA CARE SE PRICEPE FOARTE BINE LA TIK TOK.AM CATEVA INTREBARI. Vreau sa fac jocuri cu premii pe tik tok dar am fost blocat si nu inteleg de ce?! Daca este cineva care se pricepe foarte bine la tik tok, sa imi scrie.contracost bineinteles

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca jocurile de noroc sunt interzise pe TikTok, scrie si in regulamentul tau. Si da, ce vrei tu sa faci e parte din categorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți decât prin meciuri sa faci astfel de jocuri, ori sa faci o postare eventual și sa oferi cadouri în comentarii. Cat despre blocat dacă nu ai și un card cu bani ca sa oferi castigatorilor acele cadouri bine meritate, nu ai cum sa iti desfășori aceasta activitate și automat te blochează/baneaza.