| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua ma poate ajuta cineva cu un sfat sau cum sa procedez in legatura cu problema mea dau funda.Am un laptop windows xp 8.1 treaba e ca unele programe windows nu se mai deschid Exemple Action Center cand vreau sa-l deschid apare The windows Security Center service can't be started /Windows Defender scrie: This app is turned off by group policy/ si ultima Windows Firewall scrie Cant' change some of your settings error code Ox800704

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Windows XP 8.1 nu exista. Doar Windows 8.1. Fa ca la Windows 8. o: https://support.microsoft.com/ro-ro/kb/2519899

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te sfatuim sa salvezi datele din computer pe un dispozitiv extern si sa reinstalezi sistemul de operare/sa apelezi la o persoana specializata care poate face acest lucru.