| Enache_Alex_1989 a întrebat:

O sa incerc sa fiu cat mai scurt. Am dat cateva like-uri la anumite poze( fimo manual) de pe telefon de pe profilul meu(singurul).
La acele poze apare LIKE alt profil cu acelasi nume si cu 2 prieteni comuni, ce se intampla?
Are cineava idee?
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| SarahElenaSrh a răspuns:

Nu stiu. Scuze. Am patit asta dar am abandonat situatia. F. f usor. Am facut alt cont de Facebook.

| Ora de net a răspuns:

Buna Alex,

Cel mai probabil exista o persoana care are acelasi nume ca al tau sau cineva ti-a creat un cont fals.

Daca consideri ca acel cont este unul fals, te sfatuim sa il raportezi folosind optiunea Report (in dreapta pe cover photo – alege mai apoi Report this account si This person is pretending to be me or someone I know) si te incurajam sa ai grija de datele tale personale pe viitor (nu adauga persoane necunoscute in lista de prieteni, nu posta in mod public etc.)