| Florin_Barbu_1951 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cum pot scapa de ADAWARE secure search.Am incercat cu CPanel-P&F dar nu exista acolo.Am incercat in Unelte nu l-am gasit. Unde credeti ca-l pot gasi pentru decapitare.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=ADAWARE+secure+search
poate te ajuta
TOTUSI, pentru cultura mea generala, cum ai ajuns la "CPanel-P&F" si ce e aia?!?

pentru ca CPanel e un script de administrare a hostingului si se afla PE serverul de hosting, nici o legatura cu un adware la tine in calculator!