|

Buna ziua!

Vreau sa va spun ceva! Eu sunt un fan YouTube si ma uit foare mult la iRpahahell.Am vazut ca a postat un nou videoclip cu un joc numit House Party si am vrut sa ma joc si eu.Am vrut sa il instalez dar am fost lovit de un virus.Eu nu stiu cum sa scap de acel virus deoarece el mi-a bagat 3 aplicatii suspecte 1. o aplicatie care imi schimba google-ul si trebuie sa intru pe o pagina principala ca sa pot scrie pe google.2.O aplicatie care imi da in continuu ads-uri si3.O aplicatie numica free WI-FI sau cv de genul.Eu as dori daca se poate sa imi dati ceva eliminator de virus pe gratis care sa il folosesc o data si gata fara licente si di-nastea pentru ca windows imi scrie ca am virusi pentru ca eu cand intru intr-un site imi scrie sa downloadez un anti-virus dar toate sunt cu licenta.Si am incercat sa sterg acele aplicatii.Le-am sters dar nu functioneaza.Va rog sa ma ajutati.

DAU FUNDA!

3 Raportează Evaluează
2 răspunsuri:
| a răspuns:

Nu este adevarat, sunt mai multe programe antivirus care au si variante gratuite, cum sunt Avast, AVG, Bitdefender, Malwarebytes Antimalware, etc.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Iti recomand sa folosesti Dr.Web:https://free.drweb.com/download+cureit+free/?lng=en
Eu de cate ori am avut probleme a functionat.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează