| anonim_4396 a întrebat:

Cand ai un profil pe Instagram si inca nu ai incarcat poze, followerii personali pot vedea atunci cand '"apreciezi" sau atunci cand comentezi alt profil?

6 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Da, persoanele care te urmaresc pot vedea activitatea ta daca aceasta are loc pe un profil public sau unul la care au si ei acces.

| apz a răspuns:

Pot vedea doar ce ai apreciat tu și persoanele cu care te-ai conectat (adică persoanele pe care ai început să le urmărești). Comentariile nu le pot vedea.

| Evolettee a răspuns:

Da, vad aprecierile pe care le dai, comentariile le vad doar dacă persoana care primeste comentariul respectiv nu are profilul privat si poate vedea dacă este si prieten comun, pot vedea si persoanele pe care le urmărești.

| Andreea278 a răspuns:

Da

| anonim_4396 explică (pentru Andreea278):

Am si eu persoane care le urmaresc si totusi nu le-am vazut niciodata likeurile/comentarii

| Andreea278 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dai pe inimioara aia de jos si apoi pe Urmaritori