| ReignForest a întrebat:

Când intru la mine pe profil în Facebook îmi arată acolo toate aprecierile(paginile date de mine like).Am observat că acolo apar pagini la care nu am dat like(de exemplu pagina visuri la cheie, dacă pun mouse-ul pe pictogramă apare că am dat îmi place, dar dacă intru pe acea pagină îmi apare că nu am dat).Cum rezolv problema?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Apare acel semn de 'like" ca tu sa pui mousul pe el si sa-l activezi, ca altfel nu-l vede nimeni marcat.

| Vântulalb a răspuns:

Ce sa rezolvi? Nu inteleg.

Probabil iti arata ca urmaresti, nu ca ai dat like.

| ReignForest explică (pentru Vântulalb):

Nu urmăresc și nici nu am dat like