| anonim_4396 a întrebat:

Cate siteuri de matrimoniale stiti?

9 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Depinde, de cate ai nevoie?
rolling on the floor

| vocea a răspuns:

Sunt destule pe internet, de exemplu :Sentimente.ro

| deeeaqq a răspuns:

Fără număr

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Indiferent de situl ales, te sfatuim sa ai grija. Persoanele pe care le intalnesti online sau pe retelele sociale sunt, in fond, niste persoane necunoscute – in spatele unui profil s-ar putea ascunde oricine. De asemenea, oricat de mult ai comunica cu o persoana si oricat de prietenoasa sau deschisa ti s-ar parea, nu poti stii sigur daca acea persoana spune adevarul, nu poti stii ce intentii are.

| NAT0 a răspuns:

Ce-s alea matrimonile?

| NAT0 a răspuns:

Mersi frumos. Chiar acum ma duc sa vad un episod.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut621 a răspuns:

Ai nevoie de o prietena nu de o c., o fata care sta cu mai multi

| Lupoae_Nofe_1988 a răspuns:

Https://www.idarling.ro

Sunt Singur/a! iDarling.ro - te ajuta sa iti faci Relatii si intalniri, sa comunici cu persoanele din orasu tau pentru a-ti face Prietenii noi.
Sute de Fete si Femei dornice de o Relatie te asteapta. Cel mai avansat Site de socializare!