| Adiadictie a întrebat:

CE lucruri trasnite poti face cu 500 de conturi de Facebook?

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

C...cata prostie.
Iti vad deseori intrebarile si raspunsurile la alte intrebari ale utilizatorilor de aici si ma întreb unde va ajunge aceasta tara cu persoane ca tine aici...
Sterge-ti contul.
Cred ca imi iau hate, dar doar aruncați o privire la raspunsurile lui, voi cei care vedeti asta.
In orice caz, nu am 500 numere de telefon pentru a-mi face 500 de conturi si daca as avea nu merita efortul.10-20 sunt suficiente pentru trolling daca esti genul ala de persoana.
Cred ca 500 de conturi ar fi utile sa-ti dai like la propriile postari, dar e patetic.
Altfel nu vad de ce ai face asta si lucrurile "trasnite" ce pot fi facute cu conturile respective.
Doar o pieredere de timp, ca acest raspuns la intrebarea asta ridicolă.

| BlackRose03 a răspuns (pentru BlackRose03):

De ce mi-ai evalua raspunsul ca fiind folositor si inteligent?

8 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Sa ti le indesi undeva, virtual.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Poti face lucruri trasnite si cu un singur cont de Facebook laughing
Ma rog... nu cred ca se poate sa ai 500 de conturi, dar mneah.
In principal nu prea ar trebui sa ''sarim calul''.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Conform termenilor si conditiilor Facebook, o persoana nu ar trebui sa detina mai mult de un cont, cel personal. Daca intalnesti conturi false pe Facebook, sugestia noastra este sa le raportezi - acestea pot fi folosite pentru spam, raspindire de malware sau fraude informatice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fake news, postaci, propaganda cu anumite idei. In general asa se folosesc sutele de conturi false in ziua de azi.

| EcceHomo a răspuns:

Le-ai putea face cadou prietenilor, de sărbători.
Imi poți da şi mie unu', că tot nu am.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)!
Eu stiam ca mai sunt jocuri pe Facebook in care daca inviti prieteni castigi chesti, mereu m-am gandit sa imi fac conturi false pentru asta.

| Frunzescu a răspuns:

Iti dai likeuri
Faci sa para ca ai iubit/iubita
Iti faci comunitatea formata din tine
SIMPLU LE STERGI PE TOATE
Le vinzi
FACI SPAM CU HATE LA CINE VREI
Iti faci prieteni (conturile)