| sabin89 a întrebat:

Ce părere aveţi de "HBO GO - încearcă 1 lună gratuit"?
Apare pe fundalul site-ului TPU

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu unu as alege HBO GO pentru ca au filme mai noi si mai multe, nu sunt fan seriale, merita incercat o luna, am incercat si Netflix multe seriale, filme nu prea multe, nu-mi place

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce parere sa avem nu e ca si cum a aparut azi hbo

| sabin89 explică (pentru suntserios):

Nu la asta mă refeream. Nu apare ca orice reclamă, într-un chenar în dreapta sau deasupra. Apare pe fundal pe toată pagina în culori ţipătoare (ca un virus) în spatele site-ului. La un refresh a dispărut o dată. Mai pe urmă a dispărut la două sau la trei refresh-uri. Acum nu mai dispare deloc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt filme și seriale care nu apar pe HBO care merită văzute, filmate în România în limba română.

| Sn4k3 a răspuns:

Ce parere putem sa avem? N-ai auzit de HBO Go sau ce laughing?

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil ai vizionat o reclamă la acest serviciu. Dacă dorești mai multe informații poți accesa situl lor oficial.

| andiceasu95 a răspuns:

Tu ai doar o reclama? Cred ca am vreo 10 pe acest site...

Sincer HBO GO mi se pare o porcarie mai bine ramanea la tv, Netflix rupe HBO GO dupa parerea mea happy

| Adry05 a răspuns (pentru andiceasu95):

HBO go are continut de zeci de ori mai calitativ decat Netflix... Sunt filme si seriale mult mai bune. Alea de pe Netflix sunt filme si seriale pentru mase, filme usoare, stupide, sa le inteleaga si Tata Floarea din Olanesti. HBO are si capodopere, filme de oscar, si multe seriale de calitate. Nu e asa dezvoltat si lucrat site-ul din pacate si din punctu asta de vedere Netflix e mai fain ca e mai simplu de folosit, mai usor de gasit ce vrei sa cauti, mai multe optiuni tehnice, dar ca si continut e mult sub.

| PlzHelpMe a răspuns:

Daca vrei:
filme=Netflix
seriale=HBO Go

| Anonim110pp1 a răspuns:

Calitate-pret excelenta
Da, Netflix are mai multe filme dar hbo go are seriale de te saturi, da Netflix are un meniu mult mai sofisticat dar la 60 de lei lunar ramai la hbo go care e 12 lei lunar daca activezi pachetul digi
Eu spun hbo go pentru ca e mai ieftin si pentru ca are mai multe seriale

| MihaiRuse69 a răspuns:

E scam