| FazekasErvin a întrebat:

Ce părere aveți de paypal as avea nevoie să știu parerea care au conectat la cont un card de debit sau credit

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Paypal este un serviciu sigur - il poti folosi cu incredere. Mai multe detalii poti citi aici https://www.paypal.com/ga/webapps/mpp/ua/useragreement-full

| TrustMeIKnow a răspuns:

Este usor de folosit si nu o sa ai probleme cu el, doar ca sunt anumite chestii ce se pot intampla daca nu sti ce faci. ex: cineva cumpara ceva de la tine si zice ce iti trimite bani prin paypal, acesta ii trimite, tu trimiti produsul iar el anuleaza transferul. Exista foarte multe scam-uri prin paypal, in trecut dar si acum, trebuie sa stii cum sa il folosesti si sa te informezi bine...nu de pe TPU...

| Crayzshgd a răspuns:

Este un site de încredere, lucrez cu el de 4 ani și nu am avut niciodată o problema. Am avut mai multe carduri conectate și nu s-a întâmplat nimic, nu dispar bani de pe carduri etc.