| Emma3011 a întrebat:

Ce părere aveți despre site-ul BNB? Vreau sa îmi cumpăr un ghiozdan și nu știu cam cât costa transportul. Știe cineva?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand faci comanda iti spune exact cat face transportul, dupa ce tu selectezi de serviciul de transport preferat (cel simplu prin posta, cel rapid, cel urgent, DHL-ul sau cine mai stie ce obtiuni ai ei), in plus, se mai plateste si distanta, de la ei la tine, pentru servisiul specificat doar de tine.
Dupa cum vezi, sunt multe necunoascute la care noi nu putem raspunde, doar tu poti face comanda si cand ajungi sa o plasezi, atunci iti dau optiunile de transport si plata.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Emma,

Pentru a te asigura ca un site de cumparaturi este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa magazinului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.

Mai multe detalii despre livrare poti gasi aici http://www.bnb.ro/pages/livrare.html