| Bulboacă10Teo a întrebat:

Ce părere aveți despre site-uri ca omegle, chatrandom, ești în siguranță navigând pe ele sau cineva dacă vrea se poate folosi în mod negativ de imaginea ta?

7 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Sunt niste tampenii, nu au absolut niciun fel de securitate, unii cred ca au dat de Tinder, unii sunt copii de 10 ani care nu stiu ce cauta acolo samd.

| aditimus a răspuns:

Te poate inregistra si apoi poate sa te foloseasca.

| Bulboacă10Teo explică (pentru aditimus):

Să mă folosească cum?

| aditimus a răspuns (pentru Bulboacă10Teo):

Te pune pe net.
Stiu eu in ce ipostaze...

| Mirel4412 a răspuns:

Ti se poate fura adresa ip, si in cel mai bun caz sa rada si sa isi bata joc de tine, sau in cel mai rau caz sa iti pice internetul sau sa vina la tine acasa happy

| floreadan a răspuns:

Persoana care te vede poate inregistra.

| UnAltUtilizatorTpu1 a răspuns:

Sunt anonime deci acolo poti vorbi orice cu oricine
Nu sunt sigure
Oricum daca te filmeaza in timp ce stai pe ometv, e ilegal daca publica imaginea ta, mai ales cu tine dezbracata. E pornografie si este interzisa fara acordul tau.