| bersetanvrem a întrebat:

Ce se intampla cu yahoo messenger? Nu ma logheaza nicicum. Stiu bine ce parole pun mereu, tot aceleasi le invart, iar nici una nu merge la vechile conturi. Ambele le-am recuperat in 2016, acum iar nu vrea sa ma logheze. Ce sa fac? Intrebarile alea ale lor au fost de florile marului puse? De ce nu imi pot recupera contul raspunzand la ele?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Yahoo Messenger s-a închis in 17 iulie 2018.
https://help.yahoo.com/kb/SLN28776.html?guccounter=1
Au trimis mesaje de avertizare pe mail in acest sens. Puteai sa-ti salvezi conversatiile pana la un moment dat dar numai cele avute in ultima lor versiune.

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Serviciul Yahoo Messenger a fost închis anul acesta - el nu mai poate fi accesat sau folosit.

| NorNegru a răspuns:

Salut! S-a închis definitiv acum ceva timp.

| jocker199 a răspuns:

Sa închis în urma cu câteva luni

| Andreiut95 a răspuns:

Inca mai merge Y! M? Eu stiam ca l-au inchis de ceva vreme.