| robertpirvulet a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa recuperez parola la contul de Facebook daca nu mai am acces la emailul pe care a fost creat contul si nici la numarul de telefon. Multumesc mult.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Singura persoana care te poate ajuta sa-ti recuperezi parola este Administratorul faceBookului.

| darrio2007 a răspuns:

Click pe „am uitat parola".

Bula
| Bula a răspuns:

Doar Sf. Petru.
Iti faci alt cont.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu poti. E ca si cum ai vrea sa intri in contul altcuiva, fara sa îi stii parolele de la Fb sau yahoo. Oare, poti? happy
Incearca sa iti amintesti măcar una dintre parole.

| Bizon95 a răspuns:

Sigur, te imbogatesti indeajuns cat sa cumperi tot FB-ul
sau cuceresti lumea si atunci poti sa dai ordin big grin

| robertpirvulet explică:

Am rezolvat. Am primit link de resetare a parolei de la Facebook. Multumesc mult.