| Adelin25 a întrebat:

Cine se pricepe la site-ul numit,, Altenen" sa ma ajute si pe mine? Cu pasi pe care trebuie sa ii parcurg sa reusesc ..Sterg mesajele care nu isi au rostul la intrebare!

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna, Adelin,

Carding-ul este o infractiune - recomandarea noastra este sa nu intreprinzi astfel de actiuni ilegale si sa te tii departe de situri de acest fel - ele pot contine vireusi si malware.

1 răspuns:
| TehDevil a răspuns:

Mergi la munca si lasa prostiile! Carding iti trebuie tie? Au votat astia noul cod penal si gata? Vrei sa te lansezi? Vezi ca mascatii iti sparg usa si pentru mai putin.
Ah si ca o paranteza, daca te prind cu o infractiune de genu' asta, vor avea grija sa-ti bage pe gat si alte cazuri nesolutionate.
Stai in banca ta si mai gandeste-te odata, si inca odata!