| anonim_4396 a întrebat:

Cine si-a mai sters Facebook-ul?
Cum v-ati simtit dupa ce l-ati sters?
Eu l-am sters si ma simt mai libera si mai linistita.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu. Prin 2017.
M-am simțit eliberată.
Devenise o rutină să dau like-uri, comment-uri, alea, alea.

| Smolbean a răspuns:

Hello. Eu mi-am dezactivat Facebook ul și insta anul trecut în vara, aprox 3 luni. A fost super bine, dintr-o data aveam super mult timp.
Actualmente, sunt fara insta de aproape 1 luna, de Facebook am nevoie pentru anunțurile de la facultate. Dar da, e foarte bine fără. Scapi de o bătaie de cap?

| Ana407 a răspuns (pentru Smolbean):

Scapi de o bataie de cap si de toate postarile oamenilor care, de fapt si de drept, in viata normala ii consideram normali.